• Jazdíme so-ne od 9.00-17.00 h, pracovné dni podľa záujmu, stačí nás kontaktovať

Kde jazdíme?

športové ihriská pod fakultou
UMB, pod cestou od roosveltky

Kedy môžete jazdiť?

sobota - nedeľa 9.00 - 17.00 h
pracovné dni po dohode

Napíšte nám

jasom@bugibugi.sk

Zavolajte nám

0908 133 562

Usporiadajte u nás

  • Home
  • Usporiadajte u nás

"Spomienky sú jediným rajom, z ktorého nás nemôžu vyhnať." Jean Paul

Každý rodič, firma, alebo organizácia hľadá občas priestor pre usporiadanie nezabudnuteľnej akcie. Najznámejšie aktivity sú fajn, ale čo s tým, keď sú už okukané a neprinášajú nič nové. 

Šliapacie káry ponúkajú neobyčajnú zábavu pre rôzne udalosti:

  • Narodeninové oslavy pre detinarodeninové párty nielen pre deti;
  • firemné akcie;
  • denné tábory, školy v prírode, školské výlety.

Náš vozový park obsahuje 10 šliapacích kár: 4 malé pre deti do 8 rokov, 2 stredné pre tínedžerov a 4 dospelé s dvomi prídavnými sedačkami pre deti do 30 kg, ktoré majú váhový limit 110 kg.

Pripravíme zaujímavý program

Súťaž o najrýchlejší okruh

Najobľúbenejšia súťaž v ktorej nerozhoduje len sila ale hlavne šikovnosť. Jazdí vždy len jeden pretekár na trati, ktorý sa snaží dostať do cieľa v čo najkratšom čase. Kto zvíťazí je jasné. Každá kára má iné jazdné vlastnosti. Chopper Route66 je ideálny na rýchlu jazdu ale v zákrutách oceníte lepšiu stabilitu štvorkolesových kár JohnDeere alebo Extreme.

Slepá baba na šliapacej káre

Súťaž pre dvojice. Cieľom je prejsť okruh za najkratší čas bez toho aby jazdec vyšiel z dráhy. Jazdec má samozrejme zaviazané oči a musí ho pomocou megafónu navigovať jeho parťák. Za každé koleso, ktoré vybočí z trate sa k celkovému času pripočíta sekunda. Pokiaľ sa dostane z okruhu všetkými kolesami, musí sa vrátiť na miesto odkiaľ z trate zišiel. Táto hra je najzábavnejšia. „Nekompatibilta“ dvojíc je zdrojom mnohých humorných situácií.

Tímové súťaže

Firemné akcie, teambuilding

Vytvoria sa tímy zložené z rovnakého počtu pretekárov. Každý tím má svoju vlastnú dráhu a štartovací + otáčací kužeľ. Cieľom je aby každý z družstva prešiel od štartu po otáčací kužel a spať čo najrýchlejšie a odovzdal káru ďalšiemu jazdcovi z tímu. Vyhráva tím, ktorý najrýchlejšie prejde dráhu so všetkým jazdcami. Táto súťaž je charakteristická vášnivým povzbudzovaním a komickými situáciami hlavne pri presadaní na káry.

Súťaž v zručnosti

K tejto súťaži niet čo dodať. Vyhráva najšikovnejší. Ten, kto najrýchlejšie prejde dráhu cúvaním, prejde medzi kužeľmi alebo zaparkuje káru bez opustenia trate.

Rekreačné jazdenie

Nezaujala vás žiadna súťaž? Nevadí. Môžete sa len tak voziť. Po tráve, po spevnenej ceste, vychutnať si mláky, čokoľvek vám napadne. Samozrejme s ohľadom na svoju bezpečnosť.

Postaráme sa o nezabudnuteľnú zábavu

  • Máme ukričaný megafón, ktorým na požiadanie radi odmoderujeme súťaže. Alebo si súťaže chcete moderovať sami? Radi vám ho požičiame.
  • Pripravíme mediale, poháre, diplomy.
  • Navrhneme a vyrobíme aj tlačoviny – letáky, pozvánky, ktoré dodajú celej akcii šmrnc.

Koľko to bude stáť?

Ceny dohodneme podľa rozsahu objednaných služieb. Orientačná cena za narodeninovú párty je 63 eur s DPH na hodinu. Pre firmy a organizácie radi pripravíme cenu na mieru.

Prežite narodeninovú alebo firemnú oslavu na šliapacích kárach. Garantujeme výbornú zábavu, krásnu prírodu a veľa – veľa zdravého pohybu. Zavolajte už dnes 0908 133 562 alebo napíšte e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Môžete sa tešiť na tieto šliapacie káry

logo šliapacie káry BugiBugi

SATTVA, s.r.o.
športové ihriská pod fakultou UMB
(pod cestou od roosveltky)
Tajovského 40, 974 01 Banská Bystrica
Zobraziť na mape
Mobil: 0908 133 562
E-mail: jasom@bugibugi.sk

Šliapacie káry v obraze

Kde nás nájdete

Richard Jaroušek - požičovňa šliapacích kár v prírode BugiBugi

Aktuálne prevádzkové hodiny nájdete vždy na našej fejsbúkovej stránke.

Šup na ňu